.

.

Бебе Килим Земјата Површината Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4 инчи

Бебе Килим Земјата Површината Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак

DEN 551.52

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е многу лесно да се отстрани домашно милениче коса на мат со едноставно да се направи тоа со леплива објект.Таа е погодна за сите сезони.Тие може да ползи, спиење и да играат игри на патосници без чувство на затвореници.Печати на враќање превозот етикета.На килими се спакувани и вакуум кеси за да се обезбеди тоа е чиста и уредна.Стандардната големина на круг област рус, мека и не се лизга,тоа е наменска за деца и бебиња.Не се Лизга, сигурна и Безбедна : додадовме не се лизга на дното на дизајнот да се задржи на тепих како стабилна како е можно и да се изгради мала пена подлога за да ја зголеми својата underfoot Полнота и да се обезбеди некои амортизирање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Лесно да се свитка и лесно да се носат.Antistatic третман го прави вашето дете безбедно да се користи.Во прилог, на подот мат исто така, може да биде ставен во дневна соба, спална соба, игра соба, во близина на кафе на маса, гарнитура и на други места.Тоа е многу погодна за користење кога се подигаат од шатори.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ова е повеќето пригоден начин.Овој прекрасен килим додава еден допир на боја на вашиот простор за живеење со своите возбудливи и креативен дизајн, веднаш вртење било соба во инспиративни дома.Не користите машина за чистење.Лесен за Чистење : да се Избегне со користење на машина за чистење, ги со ладна вода и благ детергент.Answer : ___________________________ Note : подот мат може да има некои брчки поради виткање транспорт.

Главните карактеристики

Избор на клиент