.

.

Маркер Кајак Додатоци Возен Кајаци Рек Складирање - Авто Стои Еден Кајаци Cradles со Прилагодливи Безбедносни Ремени и Тркала за Мобилност - Затворен за Употреба на От?

Маркер Кајак Додатоци Возен Кајаци Рек Складирање - Авто Стои Еден Кајаци Cradles со Прилагодливи Безбедносни

DEN 1365.60

Пристапност
Во достапна форма

Користење на кајак покривот да се вчита до вашиот опрема и главата за големиот на отворено за да канал вашиот внатрешен авантурист,Универзално компатибилен дизајн месеци за повеќето crossbars и оптоварување барови.Квалитетот пена заштитна маска, здрав лизга отпорни, можат ефикасно да се заштитат и да се обезбеди производот.Секој кајак покривот укината надолу, така што ќе може да се стави во автомобил паркинг простор, без да се размонтираат.Користи своето може да се вчита два кану, гумени чамци и кајак, лесен и едноставен за транспорт.Пакетот вклучува 2 * кајак покривот багажник, 2 * 3m најлон ремени, и сите хардвер монтажа, 150kg максимално оптоварување, (Не вклучувајќи crossbar).ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Ако навистина сакаат кајак рек дека не ќе може да се, или вашиот кајак надолу, потоа МАРКЕРОТ Кајак Решетката е за вас.КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ Може да се користи во вашата гаража, прошетки куќа, или клупа.Вие не сте ограничени на само вашата гаража, планината оваа решетката на вашата клупа, вашиот палубата, или вашиот boathouse.Карактеристики : Кајак рек оваа решетката може безбедно да ви се кану патување, исто така, те спаси простор во исто време.Полицата е покриен со мека корица и нема да го оштети вашиот кајак додека вчитување на кајак.Кајак рек производ се користи повеќе широка.Користете го за да се вчита кану, гумени чамци, аикидо, сурфање одбор, како што отворено производи, иако вие исто така може да се вчита украсени со скала, со разумен начин на занимаваат онолку долго колку што може да биде безбедна.Се разбира, мора да имате два столбови на врвот на вашиот Покрив Рек Крстот барови кога инсталирањето на оваа решетката.Производот структура е разумна,лесно на врвот на вашиот автомобил, кров.Спецификации : Име : Кајак покривот rack Material : 19x2mm авијација алуминиум цевка, 8mm пена tube Colour : Сребро+Black Bearing капацитет : 150kg Straps : 3m * 2 Packing Листата : 2 x Две кајак покривот полици.

Главните карактеристики

Избор на клиент