.

.

MUZATA 165FT 1/16 Црна Винил Обложени Нерѓосувачки Кабел String Светлина Виси Комплет Надворешна Затворен Свет Суспензија за Светилка Виси Фото Clothesline 400lbs Кршење Сила WR10

MUZATA 165FT 1/16 Црна Винил Обложени Нерѓосувачки Кабел String Светлина Виси Комплет Надворешна Затворен Свет

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Безбеден и Здрав - Ова 304 од не 'рѓосувачки челик кабел string светлина виси комплет е изработен од квалитетни нерѓосувачки челик со голема цврстина и' рѓа отпор.Значи, ова флексибилни Челичното Јаже е многу безбедна и издржливи.Внатрешен дијаметар од не 'рѓосувачки челик обложен кабел е 1/16", надворешниот дијаметар е 3/32", на кршење на сигналот е до 400lbs.Широк Апликации - Ова string светла виси комплет надворешна може да се користи во виси до низа светла, правење на вашиот двор, патио, градина или базен изгледа потопол и повеќе романтичен.Низа, светлата можат да бидат применети во прославувањето на свадба, годишнина, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, и други значајни фестивали.Дизајн DIY - Ова string светлина кабел виси комплет може да се користи флексибилно врз основа на вашата имагинација, како на пример, суспензија за светилки, сонцето сенка плови, виси фото рамки, clotheslines, кабел оградата и објекти за сончање.Само користење на низа светлина жица виси колекции во ситуации што може да се замисли.Лесно се Инсталира - додатоци на виси комплет за string светла се компактно и лесно да се инсталира.Ве молиме погледнете ги чекорите за инсталација и пакет за детали во слики.Дури и ако сте почетник, можете да го инсталирате брзо и лесно.Персоналните Дизајн - Muzata е професионални производителот специјализирана за дома декорирање, како што се кабел оградата системи, предводена канал системи, светлина виси системи, и така натаму.Ние се стави сите напори во обезбедување на нашите клиенти со квалитетни производи по фер цена.Ве молиме да го достигне нас, ако ти треба било каква помош од Muzata.Низа светлина виси комплет е изработен од квалитетни нерѓосувачки челик со голема јакост, водоотпорен, и ' рѓа отпор.Тоа е многу безбеден и здрав.Вие не мора да се грижите дека ќе биде разнесена или скршен дури во обилните дождови или силен ветер.

Главните карактеристики

Избор на клиент