.

.

Браунинг BTC 5HD-MAX Штрајк Сила Max HD 18MP Трага Камера + 32GB SD Картичка, 8 АА Батерии и Ткаенина за Чистење на Леќите

Браунинг BTC 5HD-MAX Штрајк Сила Max HD 18MP Трага Камера + 32GB SD Картичка, 8 АА Батерии и Ткаенина за Чистење

DEN 2999.76

Пристапност
Во достапна форма

На отсуство на било додадено жива кадмиум или прави овие батерии на еколошки свесен избор.Секој не-батерија мобилен карактеристики Моќ Печат технологија, што значи дека има рок на траење до десет години.Оваа неверојатна карактеристики не дозволувајте да го пропуштите моментот.Smart IR Видео функција, во меѓувреме, ги држи камерата тркалање во текот на денот додека играта е присутна.80' откривање спектар е прилагодлив.И има избор на старт/стоп слика тајмер.Браунинг BTC 5 HD-MAX Штрајк Сила HD Max Трага Камера Кој активирањето брзина како брзо како 0.3 секунди и 0.6-вториот закрепнување време, на Браунинг BTC 5 HD-MAX Штрајк Сила HD Max Трага Камерата ќе ви помогне да ги следи движењата на играта на вашиот ловишта со 18 MP фотографии и 1600 x 900 видео со звук.Фати високо динамичен спортски активности со ефикасност.8 Energizer Max AA Алкални Батерии од 1,5 V, се вклучени во пакетот.4-вториот предизвика брзина, 0.Оваа мемориската картичка е shockproof, X-ray доказ, и водоотпорен, а исто така да бидат во можност да го издржат статични, плус температура од -13 до 185°С, што ќе ви овозможи да ја искористам оваа картичка со вас во екстремни средини, како што е снег и пустините.Многу функции на Штрајк Сила HD Max може да се прилагоди за да одговара на вашиот камерата е целта и локација.Инфраред флеш има максимален опсег од 100', но може да се постави да штедење енерг, голем Дострел, или Брзо Движење како што е потребно, додека Браунинг е Illuma-Smart технологија прилагодување на блицот на индивидуални снимки за оптимално квалитетот на фотографијата.Што е подобро нешто, отколку преживување на вашите моменти со ултра јасно видео.ИНТЕРВАЛ на СНИМАЊЕ : Програмабилни задоцнување од 1-вториот 60-минута интервал.Го добиете најдоброто од вашите снимки со оваа неверојатна карактеристика.Велат g'bye да остатоци и прашина, со Photo4less Леќа Ткаенина за Чистење!Овој совршен начин за безбедно одржување и чистење на вашите леќи, камера и бинокуларна оптика.Време Застаруваат Плус режим на снимање со претходно 5-, 10-, 20-, 30-, и 60-вториот и 1-, 2-, 5-, 10-, 30-, и 60-минутни интервали.Нема повеќе fretting текот работи краток во меморијата, со 32 GB преминат преку Мемориска Картичка.КОНТИНУИРАНО СНИМАЊЕ : Доловува до 8 слики во Брза Оган режим и Multi-Shot режими.

Главните карактеристики

Избор на клиент