.

.

GameSir T1s Безжична Bluetooth Игра Контролер за Android, USB Кабелска Gamepad за PC, Игри Контролер за Smart TV/ТВ Кутија, PS3, Samsung VR Опрема

GameSir T1s Безжична Bluetooth Игра Контролер за Android, USB Кабелска Gamepad за PC, Игри Контролер за Smart

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Широк Компатибилност виткање на протезата за Компјутери.Plug & Play Контролор : Можете да уживате облачно игри и мајчин игри вклучуваат : Fortnite, Модерна Борба 5, Експлозија, Асфалт 9 : Легенди и повеќе.Не треба да преземете било која апликација за да играат игри, само добивање на Gamepad до вашите раце.Авто-оган Турбо Функција : Овој usb pc контролер особено во FPS снимање игри, пак на авто-оган Турбо функција за да се направи вашите борбите моќ помоќен од било кога и да ви донесе подобра игра искуство.Двоен Мотор Вибрации : Двоен мотор вибрации ја зголемува игра потопување, што ќе ви овозможи да уживате во интерактивни во играта ефекти, обезбедување на реално-време и реални игри искуство.Можете да ја прилагодите вибрации лесно.Ергономски Дизајн : 360°аналогни џојстик дизајн, неверојатно прецизна Д-подлога обезбедува за повеќе игри флуентност, давајќи им на вашите игри ultimate искуство.Литиум јонска батерија обезбедува 10 часа континуирана игра.

Главните карактеристики

Избор на клиент