.

.

Маратон 6 x 3/4 Чувствував Полирање Тркала 5/8 Арбор Дупка (Medium)

Маратон 6 x 3/4 Чувствував Полирање Тркала 5/8 Арбор Дупка (Medium)

DEN 550.80

Пристапност
Во достапна форма

6" Дијаметар. 5/8" Арбор Дупка. 3/4" Дебела. 100% Волна.Средна Густина.ПОЛСКИ СО BESTNew и Подобрена Формула - Сега направи поцврсти и потешки!Нашата премиум Маратон™ чувствува полирање тркала се состојат од супериорен квалитет 100% carbonized волна што ќе ви овозможи да се создаде површина завршува од непречено да огледало сјај.Секое тркало е совршено избалансиран да се даде вибрации слободни, вистина работи перформанси. 100% волна обезбедува совршен дом за агресивни полирање абразивни состојки.Детали за производот : 6" со Дијаметар од 3/4" Дебелина 5/8" Арбор Дупка Медиум Density VARIETY НА КОРИСТИ Совршен за полирање на скапоцени и не-благородни метали, нож усовршувајќи и острат, кожа доработка, де-burring, метални работи, накит полирање и чистење, златото и среброто, полирање, и фино полирање за не ' рѓосувачки, бакар, алуминиум, стакло, камен, мермер и керамички.Ве молиме носете заштита за очите.Објектот # 9314.

Главните карактеристики

Избор на клиент