.

.

Koolaburra од UGG Жените koola Краток Мода Подигање

Koolaburra од UGG Жените koola Краток Мода Подигање

DEN 1958.40

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија/Велика Британија/Ирска/Сад/Шпанија).Синтетички единствена.Вратило мерки околу Теле Високо" од лак.Подигнете отворање мерки околу 12" наоколу.Велур.лиен ЕВА midsole.Faux крзно обвивка.Овча sockliner.

Главните карактеристики

Избор на клиент