.

.

Ниво Шест ВЕЧЕРАМ Одбор Заштитна Sock Капак (14' ft)

Ниво Шест ВЕЧЕРАМ Одбор Заштитна Sock Капак (14' ft)

DEN 2428.08

Пристапност
Во достапна форма

Заштитете Го Вашиот Поддршка Од Dings И Изложување На Сонце.Вклучува Една Вратоврска Надолу Точка На Носот, Па Можете Безбедно Врзување И Да Ја Сведе На Вашето Возило.Пакети Надолу Далеку Помала Од Традиционалните Вечерам Одбор Торба.Доаѓа Во Компактен Мрежа Носи Торба.Drawstring Затворање.На Ниво Шест ВЕЧЕРАМ Sock е лесен екстра еластичен sock да се заштити вашата ПОДДРШКА од dings, изложеноста на сонце и повеќе.Ние, исто така, вклучуваат вратоврска надолу точка на носот, па можете безбедно вратоврска да ја сведе на вашиот возило, за долго hauls.Оваа ПОДДРШКА sock е големина за sock-како се вклопат за повеќето одбори.Пакети надолу многу помал, тогаш традиционалната ПОДДРШКА Одбор, торба и доаѓа во компактен мрежа носи торба.Тие може да се смести во скоро секоја ширина како што се екстра еластичен ако сте купување на една за не на Ниво на Шест бренд одбор.

Главните карактеристики

Избор на клиент