.

.

Палење Серпентина Пакет Конектор Приклучок за Штекер Одговара на Nissan Обратно, Sentra, Altima Pathfinder, NV, Maxima, Murano Бесконечност Mazda 3 6 Miata Suzuki Акура Тојота Chevy Chevrolet Мицубиши Ме?

Палење Серпентина Пакет Конектор Приклучок за Штекер Одговара на Nissan Обратно, Sentra, Altima Pathfinder,

DEN 343.20

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 6 Нови Палење Серпентина Пакет Конектори=====Одговара на следните возила=======================Акура РЛ – 96-04//Акура TL – 97//Акура NSX– 95, 96, 98, 02==========Chevrolet Tracker– 99-04==========Mazda 2 – 11-13//Mazda 3 – 05-13//Mazda 3 – 2015//Mazda 3 – 2016//Mazda 3 2017//Mazda 5 – 06-13//Mazda 6 – 04-13 (Одговара на повеќето модели до 2017)//Miata – 01-05//Miata MX5 – 06-14//Mazda CX-7 – 07-12//Mazda Protege - 97, 98==========Меркур Селанец– 96-02==========Мицубиши Зафат – 04-08//Мицубиши Галантен– 04-07==========Nissan Граница – 05-17//Титан – 04-15//Xterra 05-15//Altima – 02-15//Армада – 05-14//Коцка – 09-14//Maxima – 90-17//Murano–03-17//NV200 -13,14//NV 1500 –12-14//NV 2500 – 12-14//NV350 Urvan – 2014//NV3500 – 12-14//Pathfinder – 01-16//Pathfinder Армада – 04//Потрагата – 02-17//Непријателските – 08-13//X-Trail – 02 до 14//Март – 2012//Sentra – 00-12//NP300 – 09-011//Tiida – 07-11//Обратно – 07-11, 17//Пикап– 95, 96, 02-04, 10//300 ZX – 96//200 SX – 97, 98//350 Z – 03-09//370 Z – 10-14// GTR – 09-14//Juke – 11-13//Almera– 01-05==========Isuzu Родео -04==========Бесконечност EX35 – 08-12//JX35 – 13//M35h – 12, 13//EX37 – 13//FX35 – 03-12//FX37 – 13//FX45 – 03-08// FX50 – 09-12//M35 – 06-10//M37 – 11-13//M45–003-10// M56 – 11, 12//QX56 – 04-13//QX 60 – 2014//Qx80 – 2014//G20 – 1999//G25 – 11, 12//G35 – 03-08//G37 – 08-13//Q45 – 90-06//i35 – 02-04//QX4 – 97-03//i30 – 96-01//J30 -96, 97==========Kia Sephia– 97========== –Suzuki Sidekick -1998//Suzuki Екваторот – 09-12//Suzuki Aerio – 02-05//Suzuki Самопочитување – 99 да 02//Suzuki grand Vitara – 99-05//Suzuki Vitara – 99-04//Suzuki XL7– 02-04==========Тојота Cressida -83, 84//Тојота Celica– 83==========Некои од возилата Наведени погоре ќе треба сет од 4 конектори (4 Цилиндри)..ве Молиме погледнете нашите други производи за поставување на 4.Доаѓа Собрани како во сликите (Конектор, Терминали, Жици).Доаѓа со 15 Сантиметар (5.9 инчи) 18 AWG Жица (Pigtail).Се справува со Температура : -59.8°F до 257°F. ги Исполнува ВИДОВ J-1560 со барањата.Вклучува 12 Crimp Конектори со Бакар Контакт/Цинк Позлатен + БЕСПЛАТНО во Собата на Терминал Extractor 1 2 3мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент