.

.

ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Заклучување Клешти Сет, Брзо Ослободување, 3-Парче (76KBT)

ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Заклучување Клешти Сет, Брзо Ослободување, 3-Парче (76KBT)

DEN 1149.84

Пристапност
Во достапна форма

Една рака, предизвика помалку ослободување е двапати е лесно да се отвори како традиционален дизајн.Изградена на високо-одделение термички обработени легиран челик.Pro Touch контрола обезбедува максимален вртежен момент со поголема удобност и помалку рака замор, и се лизга отпорни.Прилагодете притисок и работа одговара со помош на завртки дека останува прилагодени за повторувачки употреба.Вклучува 1 секоја од следниве : 7 R, 10 WR, 9 LN.Стил : Редовни Клешти Сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент