.

.

Претпоставките 5/16 Цревото Barb Преку-Наливно Bulkhead Хексадецимален Babred Фитинг Пластичен Адаптер Унија Mender Splicerr со Заптивка за Вода/Гориво-Воздух (Пакување од 2)

Претпоставките 5/16 Цревото Barb Преку-Наливно Bulkhead Хексадецимален Babred Фитинг Пластичен Адаптер Унија

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : висок квалитет на пластика.Може да биде поврзан со 5/16" Цревото ID.Заедничкиот на две дупки се две дебели шестоаголници што се формираат bulkhead резервоарот функција.Bulkhead унија цевки за поврзување на две црева со ист дијаметар во права се кандидира.Мазна површина и внатрешниот ѕид, трајни Светлина и Мали.Исклучителна занатски го прави безбеден и сигурен.Широк спектар на употреба : Погоден за апликации во фармацевтската,fooand пијалаци,лабораториска,хемиска обработка и предавање,а печатење и етикетирање.Големина : 5/16"-2 парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент