.

.

Ролери за Жени и Мажи, Почетници СТП Кожа Високо-топ Двоен Ред на ролери Ролери Женска Ролери Професионални Затворен Отворено Ролери(2021 Надградба)

Ролери за Жени и Мажи, Почетници СТП Кожа Високо-топ Двоен Ред на ролери Ролери Женска Ролери Професионални

DEN 936.00

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ : со Висок квалитет СТП Кожа, внатре ткаенина е многу удобно и дише, која може да зрачат топлина генерирана за време на вежбање и да ги задржи нозете удобно и сува во секое време.НОСАТ-ОТПОРНИ, ТРКАЛА : тркалата на нашите ролери се сите направен од високо-квалитет СТП тркала, кои се повеќе носат-отпорни, шок апсорпција и силен стисок, и тркалата се чувствуваат поудобно да се движат.Сјајна тркала се направи што повеќе кул во уметничко лизгање.ВИСОКА-БРЗИНА ИМАЈЌИ : ABCE-7 Лого, има силна носивоста, безбедност и стабилност!Висока-брзина молчи лежишта, мазна лизгачки без бучава, без проблеми при лизгање, не држат, исто лизгање брзо ќе бидете понапред од другите.СОВРШЕН РОЛЕРИ : Овие ролери употреба контролира високо-топ чевли за да се обезбеди оптимална безбедност, како и високо-квалитетни shoelaces обезбеди максимална заштита за да се обезбеди удобно и безбедно нозе.Совршено се вклопуваат и висок степен на удобност може да се направи вашите нозе се чувствуваат удобно за време на употреба.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : ролери ролери во светлина се совршен подароци за деца, момчиња, девојки и партнери, пријателки или членови на семејството.Боите се многу модерен и убави, кои ви даваат чувство на пролетта.Тоа е исто така се идеални за внатрешна игри со авијација и отворено уметничко лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент