.

.

Франциско гоја Храна Црвено Бубрезите Грав, 15.5 Унца (Пакување од 24)

Франциско гоја Храна Црвено Бубрезите Грав, 15.5 Унца (Пакување од 24)

DEN 207.36

Пристапност
Во достапна форма

МАЗНА ЦРВЕНО БУБРЕЗИТЕ ГРАВ Овие вкусни црвено бубрезите грав има силен вкус и мазна текстура.Ги користите за да се подготват вкусни чили, супи, салати, и повеќе растителна основа јадења.ОДЛИЧНА ДИЕТА за КОМПАТИБИЛНОСТ на Глутен-Бесплатно, Fat-Free, Холестерол-Бесплатно, Транс Масти Слободни и Кошер Добар Извор на растителни Влакна, Железо и Калиум.Наградуван на Победниците на Chefs Best Excellence Award 2020 Додели на брендовите кои ги надминуваат стандардите за квалитет утврдени од страна на независни професионални готвачи Ако тоа е франциско гоја.. тоа мора да биде добар!.УДОБЕН франциско гоја Конзервирана Црвено Бубрезите Грав се совршено се вклопуваат за зафатен начин на живот.Употреба на Лесно се Отвори Капакот, потоа сезона, топлина и да им служи.ПАКЕТ ОД 24 : 15.5 ОЗ ЛИМЕНКИ Една единица 15.5 оз.конзерви, исто така, достапни на Премиерот Провизии.Големина : 15.5 Унца (Пакување од 24).

Главните карактеристики

Избор на клиент