.

.

Dpliu Шминка Четка Set-26 Шминка Четка Поставува Целосен Сет на Шминка Алатки за Шминка Уметници Професионални се Справи со Премиум Синтетички Фондацијата Меша Руменил

Dpliu Шминка Четка Set-26 Шминка Четка Поставува Целосен Сет на Шминка Алатки за Шминка Уметници Професионални

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Око шминка четки доаѓаат во различни форми и големини, така што тие се вклопуваат во контури и моменти на секој лицето контура.Шминка четка во собата ќе покаже својата природна убавина и да ја напушти беспрекорна резултати.Рака четки направени од премиум синтетички влакна материјали имаат неверојатна допир.Преносни заштитна маска дизајн-шминка четка поставување ви овозможува да патуваат од дома.Висок квалитет шминка четка со мазна апликација и доаѓа во убава кутија.Идеален за Денот на Мајката подароци.Погоден за почетници во шминка, бидејќи шминка четка за полнење е лесен за употреба, ниска цена, со исклучителен квалитет и целосно различни, што може да ве бараат.Подарок на избор за мајка, сопруга или пријателка.По-продажбата на услугата-Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволителна услуга.Производ information Product име : 26 стапови шминка четка set Applicable луѓе : професионална шминка beginners Brush торба тип : Висока густина Оксфорд bag Product функција : убавина tools Color : Класичен Rosewood Material : Избраниот wool Brush се справи со спецификации : portable Unit тежина : 0.5 kg Set на четки : 26 Brush пакет тип : Оксфорд cloth Brush рачка материјал : дневник боја дрвени handle Brush се справи со спецификации : portable Gross должина спецификација : 4.5 CMOverall должина спецификации : 17 CMApplicable луѓе : професионална шминка artists After продажбата service We сме посветени на обезбедување на вас со квалитетни производи и најдобра услуга.Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да секогаш се консултираат преку е-маил.Ние сме среќни да одговориме на сите прашања може да имате.За по-продажбата на услугата на квалитетот на производот прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail за обработка, Не-qualit y прашања, производи нема да се врати откако се продаваат, ве молиме да се разбере.Ingredients5 Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.

Главните карактеристики

Overall length specifications:
17CM
Applicable people:
professional makeup artists
After sales service :
We are committed to providing you with quality products and the best service. If you have any questions about this product, you can always consult by email. We are happy to answer any questions you may have. :
For after-sales service on product quality issues, please contact us by e-mail for processing; Non-qualit y issues, products will not be returned once sold, please understand. :
Ingredients :
Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
I wish you a happy life :
Избор на клиент