.

.

Отворено Истражување Мажите Arete Ракавици

Отворено Истражување Мажите Arete Ракавици

DEN 2116.80

Пристапност
Во достапна форма

Се повлече На затворање.Гор Tex.Синтетички Alpingrip Дланка.Радијалните Руно Лагер Ракавица.Руно лагер вклучува топлина пакет џеб.Cinchable gauntlet.Отворено Истражување најдобри продавачот, Arete Ракавици се меѓу најпознатите разноврсна алпска ракавици достапни, нудејќи зафат, умешност и водоотпорен заштита.Светлината 100-тежина руно изолација чува топли раце во интензивни услови, и силиконски дланка на облоги им овозможува да се носи самостојно на потоплите денови.

Главните карактеристики

Избор на клиент