.

.

TOMS Мажите Alpargata 3.0 Лизга-На Чевли

TOMS Мажите Alpargata 3.0 Лизга-На Чевли

DEN 831.60

Пристапност
Во достапна форма

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Како оригиналот за Една компанија, ние сме секогаш биле во бизнисот за подобрување на животот.Нашите класичен платно Alpargata е чевелот, кој започна сето тоа со синтетички trim원 회사의 오리지널 Еден за Еден Company로서, 당사는 항상 삶을 개선하기 위해 사업을 해왔습니다. 저희의 클래식 캔버스 알파르가타는 합성 트림으로 시작한 신발입니다.

Главните карактеристики

Избор на клиент