.

.

Pfrewn Есен Тиква Сончоглед Поштенско Сандаче Покрие Магнетни Стандардна Големина Падне Лист Птици Жетвата Писмо Пост Кутија Покрие Заврши Декорација Добредојдовте

Pfrewn Есен Тиква Сончоглед Поштенско Сандаче Покрие Магнетни Стандардна Големина Падне Лист Птици Жетвата Писмо

DEN 455.52

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Нашата Есен денот на Благодарноста поштенско сандаче поклопецот е направен од висок квалитет, еколошки магнетна ПВЦ.Овој материјал не само што не е водоотпорен, но, исто така, сончање, кој е ефикасен против УВ зраци и го спречува исчезнува.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА имаме две големини за да изберете од : Ù52.6* 45.8 cm / 20.8 * 18" (за НАС стандардна големина сандачиња) Ú64.7* 52.8 cm / беа 25,5 * 20.8 инчи (за големи НАС големина сандачиња) Можете да изберете нашето поштенско сандаче покрие врз основа на вашата e-mail адреса.КАРАКТЕРИСТИКИ Нашето поштенско сандаче маска може да се користи не само за да ги красат вашата пошта, но исто така и како добар заштитна фолија за вашето поштенско сандаче.Лесно да се заштити вашето поштенско сандаче од дамките и гребнатини.На задната страна на поштенско сандаче поклопецот е комплетен магнетна ПВЦ што совршено се вклопува во поштенско сандаче и лесно може да се инсталира без алатки.DIY ДИЗАЈН и ПЕЧАТЕЊЕ Користење на high-definition технологија на печатење, сликата е јасна и не избледени.Персонализирајте го вашиот слики да се прикажат на вашиот личен стил и додадете забава во вашиот живот.Секој празник стил на дизајн додава боја на вашиот одмор.Уникатен дизајн за да ги красат вашето поштенско сандаче, што го вашето поштенско сандаче уникатен и полесно да се направи разлика.Нашето поштенско сандаче маска може да се користи!.Големина : 21x18 инчен | Боја : Есен Тиква.

Главните карактеристики

Избор на клиент