.

.

Приклучок За Малку Socket Set, 12 Точка Тројно Плоштадот Splined Малку Socket Set-M18 1/4 3/8 1/2 Диск Поправка Алатка За Полнење

Приклучок За Малку Socket Set, 12 Точка Тројно Плоштадот Splined Малку Socket Set-M18 1/4 3/8 1/2 Диск Поправка

DEN 1689.60

Пристапност
Во достапна форма

10 парчиња 12 точка малку приклучоци со 1/4inch 3/8inch 1/2inch диск.Прецизни делови за да се обезбеди точна големина.Изработен од хром-vanadium челик со топлина третираат за дополнителна сила и издржливост.Секој малку е неговата големина се втисне на бит себе, што го прави лесно да се идентификуваат нив по сте отстранети неколку од случајот.Сите делови се добро спакувани и избрани во пластична кутија за лесен за складирање и за носење, на состанокот вашиот различните потреби за сите видови на поправка работа.Појачани и зацврстен, професионална алатка за комерцијални или повремена употреба.Карактеристики : Материјал : Хром Vanadium Челик Објект Боја : Сребро Складирање Кутија Боја : Блу Пакет Тежина : околу.747g Контактот Големина : 1/4" Диск : М4, 5, 6 3/8" Диск : М8, 9, 10, 12 3/8" Вози Подесувате Доказ : М14 1/2" Вози Подесувате Доказ : М16.-M18 Пакет Листата : 10 * Малку Sockets 1 * Пластични Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент