.

.

Природата Saver Крајот Табот Класификација Папка , Зелена

Природата Saver Крајот Табот Класификација Папка , Зелена

DEN 324.96

Пристапност
Во достапна форма

Се продаваат како 10/Кутија.Крајот Табот.Идеален за документи за еколошки свесни за статистика. 2 Dividers.Сврзувачки елементи на двете divider страни нека ви ја запази информацијата под неколку поделби. 10 / Кутија.Крајот табови. 25pt.Браун fiberboard.Природата Saver Крајот Табот Класификација Папка.

Главните карактеристики

Избор на клиент