.

.

1PC Rotatable Зачин Рек Плочата Шкафот Организатор Rotatable Зачин Решетката за Тегли Лименки 360 степени Ротирачки Зачин Рек Мулти-Функционална Кујна Складирање Condiment Носите

1PC Rotatable Зачин Рек Плочата Шкафот Организатор Rotatable Зачин Решетката за Тегли Лименки 360 степени Ротирачки

DEN 584.16

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : кујната за складирање плочата е 10 инчи во дијаметар и може да се одржи различни во облик на шишиња и тегли.МАТЕРИЈАЛ : ова плочата шкафот организатор е направен од PP, TPR и нерѓосувачки челик материјал, лесен и отпорен на оштетувања.НЕ се ЛИЗГА : овој зачин рек карактеристики на анти-лизга гумени база, а круг rimmed рабовите, со што се прави сигурни на објекти воопшто не падне во hustal и bustly на кујната.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : не само за кујна.кујна плочата исто така е добар помошник во секој преполни области на вашата куќа како тоалет, облекување маса, кабинети.ПОГОДЕН ЗА : Rotatable Зачин Решетката е погодна за шишиња, тегли, лименки, леќата пакети, пијалоци, кафе, мирудии, зачини, печење материјали, закуски контејнери.Боја : Сива | Големина : 25x25x5 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент