.

.

MonkeyJack 4 Парчиња Небото Сино/Сива Дијамант Линискиот Не се лизга ЕВА Сурфање ВЕЧЕРАМ Skimboard буквален за мрежа Kiteboard Влечење Подлога Бар Палубата Зафат Мат Опашка Влош?

MonkeyJack 4 Парчиња Небото Сино/Сива Дијамант Линискиот Не се лизга ЕВА Сурфање ВЕЧЕРАМ Skimboard буквален

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа може да се намали на било облик/шари во зависност од вашата потреба.Влечење подлога е совршен за заштита на палубата на вашиот буквален за мрежа/kiteboard/skimboard/shortboard/paddleboard при обезбедување на контрола што треба.Користење со опашката подлога и ќе не мачат со восок хаос повторно.Лепило на грбот, лесна инсталација и да не се лизга.Дијамант ритам моделот обезбедува вашиот предната нога ќе биде заклучен на вашиот одбор кога ќе се наполнат.Опис : - Лепило на грбот, лесна инсталација и да не се лизга - Дијамант ритам моделот обезбедува вашиот предната нога ќе биде заклучен на вашиот одбор кога ќе се свртуваат - Тоа може да се намали на било облик/мрачно според вашата потреба - Користете се со опашката подлога и ќе не мачат со восок хаос повторно - влечење подлога е совршен за заштита на палубата на вашиот буквален за мрежа/kiteboard/skimboard/shortboard/paddleboard при обезбедување на контрола ќе need Specification : - Материјал : ЕВА Големина (L x W x T) : Прибл. 12.2 x 3.15 x 0.2 инчи/31 х 8 х 0.5 cm - Количина : 4 Pieces Package Вклучува : 4 Парчиња буквален за мрежа Влечење Pads Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент