.

.

CQR Мажите Тактички Панталони, водоотпорен Ripstop Товар Панталони, Лесни EDC Пешачење Работа Панталони, Отворено Облека

CQR Мажите Тактички Панталони, водоотпорен Ripstop Товар Панталони, Лесни EDC Пешачење Работа Панталони, Отворено

DEN 863.52

Пристапност
Во достапна форма

CQR тактички панталони се изработени со навестување на воени и полициски перформанси дизајн.Висока јачина на Висока густина метални легури копчето и патент заедно со трајни монтирани затка. *Ексклузивна Тактички Појас Се Продава Одделно*.Duratex Ткаенина repels течности, нечистотија, и други загадувачи.Микс од Полиестер & Памук Rip-стоп ткаенина материјали.Мулти-цел товар џебови за различни алатки и опрема.Исчезнат, се смалуваат, и навремено отпорни.Нашата главна цел е да се достави супериорен тактички gear дека е оптимизиран за перформанси во дадена средина или ситуација.

Главните карактеристики

Избор на клиент