.

.

Aiyard 6-Инчен Не-Дупка Кука и Јамка Пескарење Дискови 180-Ронки, Случаен Орбитал Sandpaper за Автомобилската и Дрво, 100-Пакет

Aiyard 6-Инчен Не-Дупка Кука и Јамка Пескарење Дискови 180-Ронки, Случаен Орбитал Sandpaper за Автомобилската

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

100 кутија, 180 ронки 6-инчен кука и јамка пескарење диск трајни злато sandpaper.Премиум Материјали - Врвен квалитет спои алумина жито зголемување на издржливост и острина, обезбедува ефикасна и долготрајни пескарење.Изработка - развиените врзивно ја подобрува отпорноста на абење и мекост за sandpaper, направи sandpaper не е лесно breakable и потрајни.Карактеристики - Велкро дизајн за побрзо и полесно sandpaper инсталација и отстранување, имајте силна лепливоста, избегнување на испаѓање кога го користите.Апликации - Работа со 6 инчен случаен орбита сандер - обезбедување на брусење и полирање алатка за авто тело и сликарство, дрво мелење, ѕид пескарење, автомобилската метал полирање, мебел по завршувањето.Големина : 180 Ронки.

Главните карактеристики

Избор на клиент