.

.

lndero Ролери Скејт Чевли за Жени Мажи СТП Кожа Високо-топ Двоен Ред на Ролери за Почетник Професионални Затворен Отворено Ролери со Чевли Торба

lndero Ролери Скејт Чевли за Жени Мажи СТП Кожа Високо-топ Двоен Ред на Ролери за Почетник Професионални Затворен

DEN 1343.76

Пристапност
Во достапна форма

Тркала со ABEC 5 лежишта:Тркала со ABEC 5 лежишта : И на мажите и на жените ролери се опремени со ABEC 5 лежишта, а на горниот дел е еколошки кожа совршено се надополнуваат на целиот концепт на овие четири тркала ролери.Совршен Ролери:Овие ролери употреба контролира високо-топ чевли за да се обезбеди оптимална безбедност, како и високо-квалитетни shoelaces обезбеди максимална заштита за да се обезбеди удобно и безбедно нозе.Совршено се вклопуваат и висок степен на удобност може да се направи вашите нозе се чувствуваат удобно за време на употреба.Постои поддршка колона во предниот дел, што е многу погоден за почетници.Тоа може подобро одржување на контрола и кочница брзо.Оваа структура обезбедува поддршка не ќе биде оштетен.Носат-отпорни, Тркала:Ролери се опремени со здрав четири тркала ролери, направени од издржлив и пластични материјали, кои може да се обезбеди безбеден и сигурен уметничко лизгање перформанси.Сјајна тркала се направи што повеќе кул во уметничко лизгање.Идеален Подарок:На ролери ролери во исклучително живописни бои се совршен подароци за деца, момчиња, девојки и партнери, пријателки или членови на семејството.Тоа е исто така се идеални за внатрешна игри со авијација и отворено уметничко лизгање.Ве молиме проверете ја големината информации во опис на производот пред купување.Меки и удобни пета налепници : пета налепници со мека перница може да се задржи пета од триење, лизгање или лизгање, што помага да се намали триењето помеѓу чевли и ногата.

Главните карактеристики

Избор на клиент