.

.

Foraineam 6 Pack Метал Рака Картонче Контра Дигитални Круг Контра Clicker Рачни И Машински Број Кликнете На Шалтери

Foraineam 6 Pack Метал Рака Картонче Контра Дигитални Круг Контра Clicker Рачни И Машински Број Кликнете На

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Механички се Совпаѓа Counter : Ова 4 цифрен број бројачот не се потребни батерии, на пребројување на гласовите опсег е од 0000 да 9999. Пакет од 6 компјутери шалтери.Лесно да го Ресетирате : Кој ресетирање knob на шалтер, таа го поддржува ресетирате веднаш.Rotate clockwise, трае само неколку врти за да го ресетирате читање, нема потреба да се кружете низ 9999. Високо Квалитетен Материјал : Трајни метал случај, солидна, но лесни, преносливи големина вклопува удобно во една рака употреба.Прстот : прст прстен носителот обезбедува дополнителна потпора за контра, тоа ќе биде лесно да се носат counter со оваа обрачот.Широко се Користи : Широко се применува на избрани настани, како што се училиштето, лабораторија, стадион, казино, ресторан, барови, конкуренцијата, активности за обука.Работи и за броење одење круга, игра резултати, голф, трчање, присуство, капчиња / поврзана круга, итн. ✪ Спецификации : Пакет : пакет од 6 компјутери се совпаѓа шалтери Големина : 1.8 x x 1.8 1.2 инчен (не вклучувајќи го knob и прст обрачот ) Картонче Опсег : 0-9999 Боја : Сребро ✪ Карактеристики : Механички картонче контра, без батерии се потребни 4 цифрен броеви грофот од 0000 да 9999 Бела броеви против црна позадина се јасни за да го прочитате Лесно да го ресетирате со вртење на knob на страната на извештај контра Доаѓа со метал обрачот за удобен сметководствена Мал во големина, може да биде лесно да се одржуваат со една рака, се вклопува удобно во една рака употреба Направени од високо квалитетни материјали за да се обезбеди точна брои секој пат кога ќе го притиснете копчето ✪ Апликации : Не само што може да се користи за да се избројат луѓето, но исто така може да се користи за спорт Лесно да ја снимите вашата фитнес процес Работи и за голем спектар на спортски активности или обука, како што се голф, водење Идеален за на училиште, лабораторија, стадион, казино, ресторан, барови, конкуренцијата, обуки, средби и партија дури и Може да им помогне на децата да се избројат.

Главните карактеристики

Избор на клиент