.

.

JUSTJING Кревање Машина Додатоци 100/200kg Електрични ја воочи големината и Подигање на Кабел ја воочи големината и Кревање Жица Виси Кран Електрични Работилница Моќ Поде?

JUSTJING Кревање Машина Додатоци 100/200kg Електрични ја воочи големината и Подигање на Кабел ја воочи големината

DEN 13598.88

Пристапност
Во достапна форма

Овој електричен кабел воочи големината и е направен од висок квалитет на чист бакар мотор обезбедува висока моќ.Издржливи челик кабел се силни и многу побезбедно, morereliable.Дизајниран со итни стоп се префрлате и принудени да се исклучите граница вклучите, горната и долната граница уред.Двете употреба на методи, можете да го користите една кука да се укине максимална 100kg, или двојно кука да се укине максимална 200kg.Мала големина и лесно да се работи, широко се користи за дома, фабрика, на storehouse, итн. 100/200kg Електрични ја воочи големината и Кревање Кабел IP54 ја воочи големината и Кревање Жица Виси Кран Електрични Работилница Моќ Подемен ја воочи големината и Крик Lifting Specifications : Plug Type Input Power510 WMain Material Steel Кабел со Дијаметар 4.2 mm IP Оценка IP40 Size : 34*13.3 cm/13.4*5.2 in Weight:10kg(прибл.).

Главните карактеристики

Избор на клиент