.

.

Liaosax Контејнери за Организирање на Облека Голема Пливање Ајкула во Морето Плакар Облека Торба 70 X 50 X 28 см Ватенка Bedspread Перница Багаж се Движат Tote Облека Плакарот Ск?

Liaosax Контејнери за Организирање на Облека Голема Пливање Ајкула во Морето Плакар Облека Торба 70 X 50 X 28

DEN 909.60

Пристапност
Во достапна форма

Вие не треба да се грижите за вашиот утешителот или облека добивање mildew.Пакет Содржина : 1 Пакет за Складирање Bag Features : 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】На underbed складирање торба мерки 70 x 50 x 28 см / 27.Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.【2 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПАТЕНТИТЕ】Опремени со 2 нерѓосувачки челик патентите кои се тешко да да биде прекината.Карактеристики : Материјал : Најлон fabric Dimensions : 70 x 50 x 28 см / 27.Облеката организатор капацитет е 90 L која е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Откако исполнет, тие лесно се вклопуваат на полиците, оџакот на врвот на едни со други за да се зголеми просторот.【РАЗНОВРСНА СКЛАДИРАЊЕ】, нека Не се ограничени плакарот простор cramp вашиот стил!Продавница надвор од сезона или често користени предмети со леснотија.Облеката организатор капацитет е голем која е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.Се чистат со влажна крпа, и се исуши.И патент со двојно желка која дозволува лесно да се слајд по затворањето кога е во употреба, без оглед на тоа колку е полна торба е. ★Високо-квалитетни Материјали - Направен од високо-квалитет најлон ткаенина што ја промовира вентилација и заштитува вашите зачувани статии од влага и прашина.【СИЛНА РАЧКИ】На утешителот складирање торба карактеристики две страни се справува да се направи тоа практично да се носи од едно место до друго. ★Флексибилност - чување На чантата може да се користи за плакарот или cloakroom, тоа е погоден за дом, таванот, подрумот и спална, и количка за дизајн им овозможува тоа да биде лесно да се чуваат кога не е во употреба.Направи поголемиот дел од вашата гардероба со преклопени облека кои се вклопуваат уредно во меки перници за складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент