.

.

Томпсон Центар У Видите 209 Буквар

Томпсон Центар У Видите 209 Буквар

DEN 672.00

Пристапност
Во достапна форма

Вклучени Компоненти : Capper, има носител (Primers не се вклучени).Оваа алатка е специјално дизајниран за употреба со Црн Дијамант или модерен напаѓач-стил, внатрешно muzzleloaders кои користат 209 пушка буквар.Тој има осум primers подготвени за размена на инстант акција.Овозможува брз визуелна инспекција на вашиот буквар за резерви.Не се компатибилни со Бис 209x50 или Омега.

Главните карактеристики

Избор на клиент