.

.

COZYMASS Архитектура Биг Бен Микро Блокови Поставени на Градење Модел Комплет Погодна за Возрасни и Деца

COZYMASS Архитектура Биг Бен Микро Блокови Поставени на Градење Модел Комплет Погодна за Возрасни и Деца

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

1.【Добар квалитет мини микро блок】 : Архитектура Биг Бен Микро Блокови Собата е направен од оригиналниот АБС материјал, издржлив пластични постави.Блокови во зградата се како мали како 4 mm x 5 mm, и помали тули, на подобро. 2.【Слични на ЛЕГО но не лего】 : На COZYMASS Биг Бен Микро Блокови во Собата, преку собранието на градежни блокови, обука на децата физички координација способност.Подобрување на иновации способност и когнитивната способност.Родителите и децата можат да работат заедно за да заврши овој голем проект, и во овој процес може да се промовира комуникација и имаат некоја забава. 3.【Супер висока playability】 : мини-блок група се состои од 6473 компјутери микро блокови, вклучувајќи детални чекор-по-чекор боја инструкции, и таписерии детали од различни големини и колор компоненти.Оваа Архитектура Биг Бен Микро Блокови Поставени ви дава одлична потпора искуство, по завршувањето на овој предмет, ќе се чувствувате повеќе исполнети. 4.【Одличен Подарок】 : тежината на оваа Биг Бен Микро Блокови во Собата е умерена, погоден за деца за да ги просветлат мудрост, вежбање рака око координација; погоден за студентите да се зголеми имагинација, активно размислување; погоден за работниците за ублажување на притисокот, споделување со пријателите; погоден за стари лица да се вежба меморија, го збогатуваат животот. 5.【Добра Услуга】 : ве Молиме слободно контактирајте со продавачот ако имате било какви прашања.Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобри услуги.COZYMASS Архитектура Биг Бен Микро Блокови Поставени на Градење Модел Комплет Погодна за Возрасни и Деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент