.

.

Bliev Мулти-Функција Магија Метла, апарати за Домаќинство Wiper Метла Scraper 2-во-1 Sweeper Домаќинство четка Метли Лесно Сува и Деконтаминација Домаќинство Коса Чистење Алатк

Bliev Мулти-Функција Магија Метла, апарати за Домаќинство Wiper Метла Scraper 2-во-1 Sweeper Домаќинство четка

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален 2-Во-1 Sweeper : Тоа не само извишува но исто така инциденти!Ефикасно сува кат површина и лесно да се отстрани нечистотијата и косата.Тоа може да се користи за чистење на домашно милениче коса, коса, стакло.Екстра-долга рачка, исто така ви овозможува безбедно да се постигне висок прозорец без потреба за столици или чекор скали и други тешко да се постигне места.PP Mroom Глава-Лесен За Чистење : Висока густина PP материјал, не се плаши од жива вода, лесен за чистење!.Употреба Сценарија : Погоден за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања, исто така, може да се користи Како прозорецот squeegee спреј за чистење стакло wiper.Hangable Рачка-Зачувување на Просторот : не се лизга справи може да бидат обесени, кој е лесен за складирање и заштедува простор!. 1. Мултифункционален 2-Во-1 Sweeper : Тоа не само извишува но исто така инциденти!Ефикасно сува кат површина и лесно да се отстрани нечистотијата и косата.Тоа може да се користи за чистење на домашно милениче коса, коса, стакло. 2. Екстра-долга рачка, исто така ви овозможува безбедно да се постигне висок прозорец без потреба за столици или чекор скали и други тешко да се постигне места. 3. PP Mroom Глава-Лесен За Чистење : Висока густина PP материјал, не се плаши од жива вода, лесен за чистење!4. Употреба Сценарија : Погоден за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања, исто така, може да се користи Како прозорецот squeegee спреј за чистење стакло wiper.5. Hangable Рачка-Зачувување на Просторот : не се лизга справи може да бидат обесени, кој е лесен за складирање и заштедува простор!Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : 95*27cm1 x Мултифункционален Домаќинство Wiper.

Главните карактеристики

Избор на клиент