.

.

HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Нека ви уживајте во вашиот плажа патување за време на празници.Ние обезбедуваме модерен повеќе модели и бои, дизајни, повеќе избори за вас.Совети : Ние нудиме различни големина на располагање од XS да XXXL за Жените и Мажите.5/Мажи : 10-10.69 во = ЕУ 40-41 XL : НИ Жените : 10.46 во = ЕУ 36-37 M : НИ Жените : 7-8/Мажи : 6-7 = Insole Должина 9.17 во = ЕУ 38-39 L : НИ Жените : 9-10/Мажи : 8-8.Женска Mens Брзо-Сува Вода Чевли Плажа, Сурфање Пливаат Чорапи Базен Јога Чевли за Лето Вода Спорт лесен дише брзо сушење вода чевли,ултра мала тежина мазна еластичен ткаенини и Ултра-Светло против пролизгување гумен ѓон се обезбеди удобно чувство за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент