.

.

FRAMORE Конзервирана Темно Црвена Бубрезите Грав, Гурманските, Увезуваат, Автентичен италијански

FRAMORE Конзервирана Темно Црвена Бубрезите Грав, Гурманските, Увезуваат, Автентичен италијански

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

КВАЛИТЕТ : Framore ви носи само најдобро, и овие вистински увезува грав се со највисок квалитет.УВЕЗЕНИ : Овие автентичен италијански грав се готви и подготвени во Италија.AL DENTE : Варен до совршенство и се пакуваат во течноста што се готви во обезбедување на префинета текстура.РАЗНОВРСНА : Одлична за грав и ориз, кари, antipasti, салати, супи, чили, или таму си правевме плескавици.Се меша up!.ТРАДИЦИОНАЛЕН : за Користење на истите техники од 90 години, што процесот на нашиот грав со внимание.Објектот Пакет Количина : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент