.

.

Qiangli Мини РК Вода Играчка Симулирани Ајкула Риба Играчка за Деца Подводни Ајкула Плива Далечински Управувач Играчка Ајкула Вода Игра Брод Играчки Полнење Електрон

Qiangli Мини РК Вода Играчка Симулирани Ајкула Риба Играчка за Деца Подводни Ајкула Плива Далечински Управувач

DEN 1548.96

Пристапност
Во достапна форма

Ефективната голем дострел растојание е до 40 M/131 FT.Ајкула опашката може да се заклучи и со тока.Кога се издига и тоне во вода, перка може да се лулаат како вистинска риба.Еден РК контроли една ајкула играчка. Отворете го водоотпорен покрие со screwdriver3.Лесен за ракување и USB полнење : -Вграден-на полнење на батеријата во ајкула тело, држејќи 2,4 Ghz далечински управувач, може да се прилагоди на насоката на ајкула пливање во 4 начини : напред-назад-лево-десно, и да се обезбеди 2 брзини .Употребата на урамнотежена двојна пропелери прави глисер плови повеќе непречено без да се грижиш за capsizing.Висок-квалитет на вода риба играчки : направен од високо-квалитетна ABS материјал, со добра несреќа отпор, компактен и лесен ајкула модел дизајн го прави врвен подводни перформанси.Креативни подароци за момчиња/девојки : Завиткани во некоја пристојна кутија, да обезбеди слатки подароци за Божиќ, birthday (роденден), Нова Година или партиски собири.Непречено и мазна дизајн е погоден за мали раце и да е забава избор за деца.Најновите подводни ајкула играчка]-реална и флексибилни ајкула играчка погоден за далечинска контрола деца.Ве молиме имајте во предвид дека ајкула ќе биде активна само во водата под далечински управувач.Најновите подводни ајкула играчка]-реална и флексибилни ајкула играчка погоден за далечинска контрола деца.Далечинскиот управувач е придвижуван од 1 * AAA батерии кои не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент