.

.

COOFANDY Мажи е 3 Pack Брз Сува Тренингот Резервоарот Врвот Салата Мускулите Tee Фитнес и боди билдинг Ракави Т Кошула

COOFANDY Мажи е 3 Pack Брз Сува Тренингот Резервоарот Врвот Салата Мускулите Tee Фитнес и боди билдинг Ракави

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Памук Смеса.Машина За Миење.ТКАЕНИНИ-Меки, лесни ,памук мешавина ткаенина, ви ги ладно, суво и да се пресели удобно за време на вашиот тренингот.Овој повик гардероба-од суштинско значење солидна резервоарот карактеристики на лесни одговара, екипажот вратот, без ракави.Постојат 3 пакет за вас, можете да изберете да носат различна боја, имаат различни расположение секој ден.Може тим bodybuilding жила со различни пот панталони, џогирање панталони, компресија панталони, Џерси панталони и бермуди шорцеви, итн.На ракави салата кошула е совршен за спорт и активности за обука, како што се јога, велосипед,трчање, играњето кошарка,фудбал, дигање; исто така погодна за одмор прилики како на плажа, скара собири, градинарство,итн.Машина перат.Ве молиме погледнете го големината на табелата за точна одговара.Боја : 01black/Темно Сива/Red | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.COOFANDY е добар во интегрирање на спортски естетика и стил на живеење во производи, обрнувајќи внимание на научни и технолошки содржината на производи, како и интегрирање на практични и парична казна изработка.Тоа значи страста, независноста, самодоверба и елегантен став кон животот, и е од најатрактивните облека бренд.Бела боја : Бела е најлесниот боја и е achromatic.Обично без ракави бели кошули може да се користи како undershirts, може да се создаде различни стилови.и тие се носи од страна на луѓе од секој пол.Темно Сива боја : Темно Сива е средно боја помеѓу црно и бело.Тоа е неутрална боја.Нејзините не е премногу сериозна, и не е премногу тешко да се исчисти.Црвено : Црвена е повеќе заситени од класична црна, бела и сива бои.Затоа, Црвени маици фати народи очи повеќе од другите бои.Темно Сина боја : Темно Сина, е хормон-богата боја во умот на луѓето.Ако имате навика за вежбање, изберете без ракави темно сина тенкови за да покаже исклучите вашиот фасцинантен triceps.

Главните карактеристики

Избор на клиент