.

.

48 x 50' 1/4inch Хардвер Крпа 16 Мерач Црна Винил Обложени Заварени Ограда Мрежа за Дом и Градина Ограда и Дома Проектот за Подобрување (48 x 50')

48 x 50' 1/4inch Хардвер Крпа 16 Мерач Црна Винил Обложени Заварени Ограда Мрежа за Дом и Градина Ограда и Дома

DEN 2231.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗВОНРЕДНА 'РЃА ОТПОР 】 На 48"×50' хардвер платно е направен од No. 23 тешки-должност поцинкуван челик жица и дава двоен слој да се зголеми на корозија и ' рѓа услуга живот.Винил слој обезбедува дополнителна заштита.Лесно може да се сече со ножици.Лиен или укината како што е потребно, без никакви проблеми. 【ПЛОШТАДОТ МРЕЖА】1/4inch мрежа, флексибилни заварување жица, може да се користи за да се изгради челик жица ѕидовите и покривите за кокошки да се осигура нивната безбедност и да се спречи орли, foxes и raccoons.На 1/4" x 1/4" плоштад отворање е се уште доволно мали за да се покријат верверички. 【ГОЛЕМИНА & ДОЛЖИНА】16 мерач челик жица, мрежа големина е 1/4" x1/4".Тоа мерки 4feet од 50 метри и е погодна за домашни и градина цели, вклучувајќи сопственост dividers и капаци, кои ќе може да се прилагоди на вашите специфични потреби. 【ЛЕСНА УПОТРЕБА】Флексибилен дизајн го прави заварување жица серпентина лесно да се користат во различни апликации, можете да го прилагодите според вашите специфични потреби. 【АПЛИКАЦИЈА】1/4" x1/4" челична жица mesh, погоден за различни домашни проекти за подобрување.Широко се користи, погоден за зајакот работи, пилешко куќа, патка пенкало, зеленчукова градина.Големина : 48" x 50'.

Главните карактеристики

Избор на клиент