.

.

Кајак Додатоци Тешки-Должност Структура Ѕид Кајак Складирање Виси Рек Кану Виткање Скала Тешки Челик Носителот,со Tengchang,Двојно Закачалки Носат Тежина, До 80kg

Кајак Додатоци Тешки-Должност Структура Ѕид Кајак Складирање Виси Рек Кану Виткање Скала Тешки Челик Носителот,со

DEN 768.00

Пристапност
Во достапна форма

☞Напредни материјали : користење на високо-квалитетни јаглероден челик, тешки-должност структура, двојно закачалки да носат тежина, до 80kg. ☞Лесно да се инсталира : Универзална инсталација дизајн овозможува безбедно складирање и лесен пристап до кајак.Не се лизга гумени влошки се обезбеди совршено брод форма заштита и сместување. ☞Виткање дизајн : На закачалка може да биде укината до кога не се во употреба за да се зачува простор.Лесно да се инсталира користејќи додаток колекции, лесно да го инсталирате и да работат. ☞Функција : Со овој кајак стојат, можете да ги зачувувате кајак да бидат суви и чисти по употребата. ☞Апликација : Додатоци за љубителите на kayaking и веслање активности, достоен за тоа.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Ако навистина сакаат кајак рек дека не ќе може да се, или вашиот кајак надолу, потоа МАРКЕРОТ Кајак Решетката е за вас.КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ Може да се користи во вашата гаража, прошетки куќа, или клупа.Вие не сте ограничени на само вашата гаража, планината оваа решетката на вашата клупа, вашиот палубата, или вашиот boathouse.Функција : ☞Напредни материјали : користење на високо-квалитетни јаглероден челик, тешки-должност структура, двојно закачалки да носат тежина, до 80kg☞Функција : Со овој кајак стојат, можете да ги зачувувате кајак да бидат суви и чисти по употребата☞Лесно да се инсталира : Универзална инсталација дизајн овозможува безбедно складирање и лесен пристап до кајак.Не се лизга гумени влошки се обезбеди совршено брод форма заштита и сместување☞Виткање дизајн : На закачалка може да биде укината до кога не се во употреба за да се зачува простор.Лесно да се инсталира користејќи додаток колекции, лесно да го инсталирате и да работат☞Апликација : Додатоци за љубителите на kayaking и веслање активности, вреди да се itspecification : Состојба : 100% сосема нов и висок quality Material : јаглерод steel Dimensions : околу 32 x 28 x 43 cm / 12.6 x 11 x 16.9 inches Color : црвена и black Load имајќи : 80kg Quantity : 2 (1 пар)Тежина : околу 2619 grams Packing листата : 2 x кајак stand1 x сет на додатоци.

Главните карактеристики

Condition:
100% brand new and high quality
Material:
carbon steel
Dimensions:
about 32 x 28 x 43 cm / 12.6 x 11 x 16.9 inches
Color:
red and black
Load bearing:
80kg
Quantity:
2 (1 pair)
Weight:
about 2619 grams
Packing list:
2 x kayak stand :
1 x set of accessories :
Избор на клиент