.

.

Lonheo Кујна Чешми со Повлече Надолу Sprayer, од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Кујнски Мијалник Чешми со Повлече Sprayer,Висок Лак Еден Справи со Кујна Чешми за Потоне, 1 или 3 Ду

Lonheo Кујна Чешми со Повлече Надолу Sprayer, од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Кујнски Мијалник Чешми со Повлече

DEN 1439.52

Пристапност
Во достапна форма

Нашата модерна кујна славина е совршено се вклопуваат како farmhouse кујна тапа, rv кујна тапа, camper кујна тапа, перење тапа.Чекор 6 - Поврзете вода линија агол вентил со клуч.Не бараат водоводџија, само следете ги инструкциите (или инсталација видео) и во рок од 20 минути ќе ја завршите инсталацијата.74 инчи нудат повеќе простор при пополнување на вода за вашите садови/тави.Висок Лак 360 степени Вртливата Spout и растеглив flex црева кои може да се прошири до 15.Чекор 2 - Стави на челик за миење и гумена заптивка и на врвот на У орев во низа. ✅???????????????? ???????????? ???????????????????????????? - Еко-пријателски, олово-слободни од нерѓосувачки челик кујнски Мијалник чешми со повлече надолу sprayer задржи вода здрава и чиста.Чекор 5 - преземаат тежина надвор и затворач тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент