.

.

Tongina Нерѓосувачки Челик Тест Цевка Менгеме Keck Клипови Земјата Зглобовите Лабораториска Опрема Шоу, 45mm

Tongina Нерѓосувачки Челик Тест Цевка Менгеме Keck Клипови Земјата Зглобовите Лабораториска Опрема Шоу, 45mm

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Основна алатка на лабораторијата.Лабораторија Менгеме Маша Клип Keck за Стакло Земјата Заеднички.Боја : сребро.Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и здрав.За 19/14/29/24/45/34mm стакло земјата заеднички.Големина : 45mm | Боја : Како на Сликата Шоу.

Главните карактеристики

Избор на клиент