.

.

Eaton Weatherhead Јаглероден Челик Flareless 7000 Серија Ermeto Цевки Вклучите, Редуктор, 1/4 Цевка OD x 1/2 Телесна Големина

Eaton Weatherhead Јаглероден Челик Flareless 7000 Серија Ermeto Цевки Вклучите, Редуктор, 1/4 Цевка OD x 1/2

DEN 555.36

Пристапност
Во достапна форма

Го намалува 1/2" големината на телото за употреба со 1/4" цевки во Ermeto-стил монтирање.Јаглероден челик за трајност и отпорност на руптура под висок притисок.За користење со висок притисок на хидраулични и пневматски апликации.Пакет тежината на Производот : 0.08 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент