.

.

COLiJOL Свитлива Бања, Када Спа Кадата, Автобус Туш, Монтажа Голема Двојно Када Затворен Бања

COLiJOL Свитлива Бања, Када Спа Кадата, Автобус Туш, Монтажа Голема Двојно Када Затворен Бања

DEN 607.20

Пристапност
Во достапна форма

Ако Имате Било какви Прашања во Иднина, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас.Не се плаши од Висока Температура, без Мирис Греење, Заштита на Животната средина Материјал, и Здрави Бања. 6 Слој Дебел Изолационен Материјал Специјално Развиен за Бања.Виткање Дизајн, Идол Не се случува, Но Само Може да се Продавница 5 cm по Уривање Када.Одличен за Виткање, Складирање и Топлина Задржување Ефекти.Неименуван : Возрасни Виткање Bathtub Appropriate Висина : Помалку Од 190 cm Appropriate Тежина : Помала Од 300 Kg Water Потрошувачка : 100-150 LMaterial : Ponge Носат Отпорни на Површината, Бисер Подлога, Еколошки Pvc Extended Големина на : 120 * 55 * 50 cm / 47.2 * 21.7 * 19.7 In Folding Висина : 5 cm Weight : 4 Kg Remarks : Прирачник за Мерење Може да Има Големина од 1-2 cm Грешка.Боја Може да се Разликуваат во Зависност од Мониторот е Differencefor долгорочни Транспорт, Предмети Може да Бидат Оштетени за Време на Транспортот.Ако Објектот е Оштетен, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш, Пред да Замине Повратни информации, ве Молиме да се Разбере!.

Главните карактеристики

Избор на клиент