.

.

Пакет: OTTERBOX Патнички Серија Случај за iPhone 11 Про Max - (Нане Начин) + PopSockets PopGrip - (Розова Tectonics)

Пакет: OTTERBOX Патнички Серија Случај за iPhone 11 Про Max - (Нане Начин) + PopSockets PopGrip - (Розова Tectonics)

DEN 863.04

Пристапност
Во достапна форма

Патнички серија случај компатибилен со i Phone 11 Про Max, НЕ доаѓа со екран заштитник.Тенки, лесни 2-парче случај обезбедува заштита од капки, испакнатини и шок (порта опфаќа го блокира влезот на прашина и остатоци).Pop Sockets Pop Grip (вклучени) доаѓа посебно во кутија – може да се постави било каде на заднината на случајот, ќе одлучи!.Swappable Pop Grips ви овозможи да се разменуваат на вашиот Pop Tops, дозволи за безжично полнење, и ги имаат сите на исти бенефиции како нашите оригинални Pop Grips - овозможување на расклопна зафат и се залагаме за телефони и таблети.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали).Патнички Серија за i Phone 11 Про Max ви помага да останат поврзани на вашиот мобилен живот и Pop Sockets Pop Grip нуди дополнување дизајн и сигурна потпора, па можете да го текстот со една рака, snap подобри фотографии, и види видеа hands-free.Преку предизвици и успех, можете да победи секој момент со Патнички Серија —слим, тешко случај.Кој две заштитни слоеви —внатрешна slipcover и надворешен школка —Патнички Серија држи вашиот телефон безбедно од капки, удари, прашина и живот во движење.На swappable Pop Grip ви овозможи да се разменуваат на вашиот Pop Tops, дозволи за безжично полнење, и се совршено спарени за да можете да ги надополни случај бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент