.

.

Постелнината во собата за bassinet Опремени лист за мојсеј кошница Памук бебе ќебе Маслиново гранка печати постелнина Плетен лулка постелнина поставите Креветчето ли

Постелнината во собата за bassinet Опремени лист за мојсеј кошница Памук бебе ќебе Маслиново гранка печати постелнина

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Дали сте во потрага по нешто слатко и единствен за новороденче?Така да дефинитивно се допаѓа оваа постелнина сет за мојсеј кошница! - направен од 100% памук - рачно изработени - уникатен desighn направен со љубов Опремени лист направен од 100% памук.Бебе ќебе направено од 100% памук и нежно Minky.Големина : Опремени лист за душек 70x40 cm (27.6x15.7) Бебе ќебе 100x100 cm (39x39 cm) ************Мојсеј кошница не е вклучена*****************.

Главните карактеристики

Избор на клиент