.

.

(Брзо Delivey) OHiHi Јадење Сапун Диспензерот за Кујнски Мијалник (Бранеа Никел), Countertop Пумпа за Вода со 47 Не-истури Продолжување Цевка за Полнење Дизајн За Кујна, Бања, Реф

(Брзо Delivey) OHiHi Јадење Сапун Диспензерот за Кујнски Мијалник (Бранеа Никел), Countertop Пумпа за Вода со

DEN 455.52

Пристапност
Во достапна форма

И месинг проверете вентил осигурува ќе раздавам на секоја пумпа.Било која причина што ве прави незадоволни со овој сапун фармацевт, ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право. 1x Нерѓосувачки челик сапун фармацевт пумпа главата.Целосна Наплата или Бесплатен Замена, на кој сакате е во ред.【НЕМА ПОВЕЌЕ НЕУРЕДНА REFILLS】:Нема повеќе да ползи под мијалникот. 3x шише тапа. 【Гаранција】 : 30 дена за враќање на пари,12 месеци гаранција за квалитет. 1x проверете вентил.OHi Hi во потоне сапун фармацевт пумпа и продолжување цевка се многу лесно да го инсталирате во само неколку кратки минути.Надворешниот Дијаметар на цевката : 0.Со долго црево, прескокнувањето на неуредна процесот на refilling комерцијалните сапун фармацевт. (Може да се инсталира на било кој материјал како гранит, нерѓосувачки челик, дрво ).Својот елегантен силуета го прави идеален за современа или транзициските простори.

Главните карактеристики

Избор на клиент