.

.

JSP Производство Црна 4x6 Ограда Пост Капи (3-5/8x 5-5/8) Мулти-Pack трговија на Големо најголемиот Дел Цените се Вклопува Третирани Мислења 4 x 6 Номинална Ограда Пост Капи Црн

JSP Производство Црна 4x6 Ограда Пост Капи (3-5/8x 5-5/8) Мулти-Pack трговија на Големо најголемиот Дел Цените

DEN 556.32

Пристапност
Во достапна форма

4x6 (3-5/8" x 5-5/8")Црна Пластика Ограда Пост Капи.Multipack Количество Објект - потврдете точната количина е потребно.Капа притиска над надвор од 4x6 Пост, малку флекс, но ќе Не Водат.Може да бидат обезбедени со ноктите или лепак, треба да се пре-drilled ако обезбедување со ноктите.Може да биде обоен, мора да се користи бои кои се придржува на пластика.Внатре Димензија 3-5/8" x 5-5/8" Плоштад, 1/8-инчен-дебело да го заштитите вашиот третираат мислења од вода и сонцето штета.JSP Производство® Пластични Црна 4x6 Ограда Пост Капа Ова е мулти-количина пакет објект.Ве молиме изберете точниот Пакет Квантитет.Толку Повеќе ќе ви купи повеќе ќе се спаси!Нашите JSP Бренд Пластични Црна 4x6 Ограда Пост Капа се тешки и трајни со мазна, лесна завршница.Овие Ограда Пост Капи заштитете го вашиот третираат мислења од вода и сонцето штета.Лесен за Инсталација може да бидат обезбедени со ноктите или лепак.Пластични Црна 4x6 Ограда Пост Капи 1/8-инчен-дебело да го заштитите вашиот притисок третираат мислења од вода и сонцето штета, Многу Издржлив и содржи УВ-инхибитори за да се заштити од груби сонцето Капа притиска над надвор од 4x6 Пост Може да бидат обезбедени со ноктите или лепак Капи треба да се пре-drilled ако обезбедување со ноктите Може да биде обоен, мора да се користи бои кои се придржува на пластика во Внатрешноста Димензија 3-5/8" x 5-5/8" Плоштад малку флекс, но ќе НЕ ВОДАТ Боја : Црна количината одберете погоре, е количина што ќе ја добиете, ве молиме потврдете го вашиот количина е потребно.Произведено во САД Бренд : JSP Производство MPN : ФК-4x6-ЦРНА Стил : 4x6 Капа Боја : Црна Пакет Големини на Располагање : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 20, 24, 32, 50, 75, 80, 100, 125, 160, 200 и 250 Пакет Материјал : Полипропилен Производителот : JSP Големина : 4x6 Мерки Околу : Внатре Димензија : 3-5/8" x 5-5/8 инчи во Внатрешноста на Вкупен Длабочина на Капа : 1-1/8 инчи Коса Ширина : 1-1/2 инчи Несакани Капа Работ Висина : 5/8 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент