.

.

Овој Пост Мажите Албакерки Водоотпорен се Подигне,Средината Браун Мрсна,10 D НАС

Овој Пост Мажите Албакерки Водоотпорен се Подигне,Средината Браун Мрсна,10 D НАС

DEN 4680.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 13.5" од лак.Платформа мерки околу 0.5 инчи.Подигнете отворање мерки околу 15.75" наоколу.Западен Пета.Отстранлив, пета-да-пети перница двојна густина insole.Шок-апсорбирање на пета го внесете.Легенда во западна чизми, Дан Пост поседува традиција и реноме за донесување на најдобрите светски каубојски чизми.Ние се комбинираат рачно изработени перница удобност технологија со традиционалниот западен подигање талент.Од класична западна да егзотични leathers, Дан Пост даде Воведен во средината на 1960-тите години, Овој Пост Чизми е синоним со "рачно изработени Перница Удобност." Чизми направена со најдобрите егзотични кожи и премиум leathers, Дан Пост вработува технолошки напредни материјали за да се осигурате дека вашиот чизми се задоволни од првиот чекор.

Главните карактеристики

Избор на клиент