.

.

Homary Сапун Точење за Бања Кујнски Мијалник Countertop Лосион Пумпа со 12oz/350ml Јасно Шише Палубата Монтирани Изграден Во Течна Рака Јадење Сапун Фармацевт во Бранеа Злато З

Homary Сапун Точење за Бања Кујнски Мијалник Countertop Лосион Пумпа со 12oz/350ml Јасно Шише Палубата Монтирани

DEN 911.76

Пристапност
Во достапна форма

Изградена Минатата : изработени од високо квалитетен цврст месинг (пумпа за главата) и ABS пластика (шише).Оваа фармацевт е завршена во супериорен корозија & рѓа-отпорни бранеа злато.Совршен Дизајн : Лесно-push, само-priming пумпа swivels 360 степени и обезбедува дополнителни достигне над мијалникот.Лесно Да се Рефил : Едноставно ја отстраните пумпа главата и рефил од врвот, нема повеќе да ползи под мијалникот да се отстрани шише.Дарежлив Капацитет : Држи до 12 мл./350ml на течности.Совршен за рака сапун, сад сапун, течен детергент или со рака лосион. 1-Година Ограничена Гаранција : Поддржани од страна на Homary е 1-година ограничена гаранција за да се обезбеди супериорен квалитет, ефикасност и издржливост во секојдневна употреба.Боја : Брусен Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент