.

.

Enobar Децата Внатрешно Лизгалки за Деца, Прилагодлив Внатрешно Ролери со светне Тркала за Девојки и Момчиња, Ролери Отворен и Затворен...

Enobar Децата Внатрешно Лизгалки за Деца, Прилагодлив Внатрешно Ролери со светне Тркала за Девојки и Момчиња,

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Секоја Големина Може Да Се Прилагоди За 4 Големина, Ве Молиме Бидете Сигурни Да Се Избере Правилната Големина Преку Проверка На Дадените Големина На Табелата Слики.Здрав и стабилен глуждот поддршка. 【8 Тркала, со целосна светлина】 : Целосна Флеш Носат Стп Тркала,Не Батеријата е Потребно, Но, исто Така, се Емитуваат Светлина Во Темнината, Кога Децата се Носат Ролери, Напојува од Страна На Ролери, На Тркала Автоматски Сјај.

Главните карактеристики

Избор на клиент