.

.

Tervis Направени во САД Двојно Ѕидови Универзитетот на Ричмонд Пајаци Изолирани Гимнастик Првенство Држи Пијалаци Ладни & Топла, 24oz, Основно Лого

Tervis Направени во САД Двојно Ѕидови Универзитетот на Ричмонд Пајаци Изолирани Гимнастик Првенство Држи Пијалаци

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Tervis tumblers функција двапати ѕид изолирани изградба која го чува пие топла или ладна подолго и ја намалува кондензацијата да се спречи ѕвони на вашата маса.Силна, отпорност на BPA-free материјални средства овие tumblers може да се земе собори без кршејќи и нема да се задржат вкус или мирис.Повеќето tumblers се микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедно за не-се грижи погодност и се вклопуваат повеќето купот на сопствениците.Секој класичен гимнастик со гордост се произведени во Америка и поткрепени со Доживотна Гаранција така може да се купи со доверба.Tervis изолирани drinkware обезбедува крајната комбинација на личноста и претставата за чиста пиење уживање.

Главните карактеристики

Избор на клиент