.

.

8 Литри Нерѓосувачки Челик Уште Комплет за Домашна Ракија и Moonshine Дестилација

8 Литри Нерѓосувачки Челик Уште Комплет за Домашна Ракија и Moonshine Дестилација

DEN 14880.00

Пристапност
Во достапна форма

8 литри капацитет.Тешки-должност на 304 нерѓосувачки челик конструкција за крајна издржливост.Купи како целосен комплет за да се спаси!.Бакарна Мрежа.Турбо Квасец.Оваа заврши уште ги вклучува нашите 8 литри млеко може да се котел, нашите 2 инчен двојна цел уште кула, отворен пропан режач, бакар мрежа, турбо квасец, и црево конектор за полнење за дополнителни заштеди.Ве молиме имајте во предвид : На Лојалноста на Клиентите награди програма на Moonshine Distiller.com нема да се регистрирате вашето купување на .Ние нема да имаат начин на поврзување на вашиот профил за да го купите.Превозот : Нема превозот до Алјаска или Хаваи.Жал ми е!.

Главните карактеристики

Избор на клиент