.

.

Јапонски Ориз Чаши Сет од 4 - Јапонски Стил Рака-насликани Цветни Насади од Керамички Чаши сет од 4 Боја За Десерт Снек Житни Супа

Јапонски Ориз Чаши Сет од 4 - Јапонски Стил Рака-насликани Цветни Насади од Керамички Чаши сет од 4 Боја За

DEN 551.52

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : Дијаметар : 4.52 инчен(11.5 cm), Висока : 2.6 инчен(6.5 см), капацитетот е околу 320 ml(11 оз), тоа се четири различни бои, јапонски стил, Како добар Подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките.Повод : Јапонски ресторан стил ориз супа чинии, Освен што се користи како ориз сад, исто така можете да го користите за сладолед, грицки, супа или што удира вашиот фенси.Користете Начин : Микробранова безбедно, машина за миење садови, а вие може да се стави во фрижидер.Здрав Материјал : Четири чаши се тестирани од страна на релевантните оддели и се ослободени од какви било штетни материи како олово.Тие се многу здрави и еколошки и погоден за домашна употреба.По-продажбата на услугата : Во случај на штета en пат, ние ќе рефундирање или замени пакет бесплатно во рок од 30 dayssom сад дизајни направат совршена за семејна топлина, родендени, свадби, graduations, деловни подароци или само за било кој повод.Овие Јапонски карактеристика садови сад, карактеристични модулација 4 боја ориз сад, одговара на семејството секојдневна употреба ориз сад, е семејството табела најдобри садови.Нејзиниот квалитет на сад е направен на висока температура без какви било штетни материи, вклучувајќи го доведе и никел.Нејзината големина е 4.5 "спирала сад, слива серија, Јапонски стил.Керамичка ориз сад на Јапонски стил, 4 различни бои сад, големина 4.5 инчен е соодветно, да одговараат на домаќинство, одговараат на различни толпата.

Главните карактеристики

Избор на клиент